Wieczorowe fryzury na Andrzejki

Czy masz już modną kreację na Andrzejki? Jeśli tak to doskonale, ale to jeszcze nie koniec przygotowań przed imprezą czy balem. Bardzo ważne jest także zaplanowanie odpowiedniej fryzury. Powinna pasować do stroju, okazji, miejsca i oczywiście powinna być na topie.

Oczywiście rodzaj fryzury andrzejkowej zależy też od gustu i charakteru danej kobiety, chociaż wiele pan potrafi zaskakiwać swoim wyglądem podczas tego typu imprez. Zakładają szałowe sukienki, robią zdecydowany makijaż i wybierają szalone fryzury. Wiele zależy też oczywiście od długości włosów. Natomiast w ogóle obecnie najmodniejsza jest prostota, naturalność i minimalizm jeśli chodzi o fryzury wieczorowe. Można po prostu ładnie uczesać włosy i w ogóle ich nie upinać. Jeśli jednak długowłose panie obawiają się, że rozpuszczone włosy mogą im przeszkadzać podczas zabawy mogą zdecydować się na przykład na kucyka lub koczka. Nie powinny być zbyt bogato ozdabiane, wystarczy elegancka spinka czy klamra.

Panie, które wybierają się z życzeniami do Andrzeja i chcą zrobić wyjątkowe wrażenie mogą zdecydować się na fale lub loki. Zrobienie takiej fryzury wymaga trochę wysiłku i odpowiedniej długości włosów. Aby dobrze i trwale zakręcić włosy można wybrać się do fryzjera, ale można też spróbować zrobić to samodzielnie w domu. Trzeba najpierw użyć pianki do układania włosów, a następnie lokówki lub klasycznych wałków. Potem już dla utrwalenia efektu przyda się też lakier do włosów. Burza loków to bardzo kobieca i zmysłowa fryzura, która robi wrażenie chyba na każdym mężczyźnie.

Natomiast w przypadku zupełnie zwariowanych imprez andrzejkowych, które spędza się w gronie bliskich znajomych można zdecydować się na jakąś zabawną fryzurę. W tym celu używa się na przykład środków koloryzujących, które schodzą już po jednym umyciu. Natomiast na zabawie można mieć dzięki temu niebieskie czy czerwone pasemka, albo nawet całe włosy. Poza tym można stawiać je na żelu, tapirować lub zrobić mnóstwo warkoczyków. Liczy się fantazja i dobry pomysł oraz oczywiście jak najlepsza zabawa.